Montaż klimatyzacji

Dzień dobry wszystkim. Mam pewien problem i chciałbym Was zapytać o zdanie – często osoby z doświadczeniem i ich opinie, rady są bardziej warte niż telefon do pierwszej lepszej firmy.

Potrzebuję zamontować klimatyzację w biurze. Pamiętam co działo się rok temu w wakacje i moi pracownicy po prostu wychodzili z siebie… Nerwy, stres a w dodatku temperatura, która po prostu nie dawała pracować odbiła się na wynikach firmy w okresie letnim. Oczywiście okres ten jest specyficzny, wiele kontrahentów (a dokładniej ich przedstawiciele) bierze urlopy i może to też był powód słabszego wyniku, jednak postanowiłem, że zamontuję klimatyzację.

I teraz pytanie – czy jestem w stanie to zrobić samemu – czyli czy mogę kupić sobie sam klimatyzator i samemu to zamontować? Wiem, że lepiej zlecić to firmie, ale po wpisaniu montaż klimatyzacji Mszczonów nie wyskoczyło mi za wiele firm. Jedna wygląda na profesjonalną i jesli będzie potrzeba to ich zatrudnię, pytanie tylko czy nie warto spróbować samemu?

Czekam na radę i dziękuję za uwagę.

2 myśli nt. „Montaż klimatyzacji

  1. Pewnie, ze zlecaj firmie. Samemu może uda Ci się zrobić, ale może się okazać, że coś źle wykonasz i poniesiesz więcej kosztów niż tego warte. Moim zdaniem nie ma się co zastanawiać tylko korzystać ze sprawdzonych fachowców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *